Pēdējā atjaunināšana: 2020. gada 26. novembrī

IEVADS

ONYX COOKWARE var izmantot sīkfailus, tīmekļa bākas, izsekošanas pikseļus un citas izsekošanas tehnoloģijas, kad apmeklējat mūsu vietni https://www.onyxcookware.lv/, tostarp jebkuru citu ar to saistītu multivides formu, multivides kanālu, mobilo vietni vai mobilo lietotni (kopā sauktas "Vietne"), lai palīdzētu pielāgot Vietni un uzlabotu jūsu pieredzi.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā un jebkura iemesla dēļ veikt izmaiņas šajā Sīkfailu politikā. Mēs jūs brīdināsim par jebkādām izmaiņām, atjauninot šīs Sīkfailu politikas "Pēdējās atjaunināšanas" datumu. Jebkuras izmaiņas vai modifikācijas stājas spēkā nekavējoties pēc atjauninātās Sīkfailu politikas publicēšanas Vietnē, un jūs atsakāties no tiesībām saņemt īpašu paziņojumu par katru šādu izmaiņu vai modifikāciju.

Aicinām jūs periodiski pārskatīt šo Sīkfailu politiku, lai sekotu atjauninājumiem. Tiks uzskatīts, ka Jūs esat informēts par jebkuras pārskatītās Sīkfailu politikas izmaiņām, tās uz Jums attiecas, kā arī tiks uzskatīts, ka Jūs tām piekrītat, turpinot izmantot Vietni pēc datuma, kad šāda pārskatītā Sīkfailu politika ir publicēta.

SĪKFAILU IZMANTOŠANA

"Sīkfails" ir informācijas virkne, kas piešķir jums unikālu identifikatoru, ko mēs saglabājam jūsu datorā. Tad jūsu pārlūkprogramma nodrošina šo unikālo identifikatoru, kas tiek izmantots ikreiz, kad vietnē iesniedzat pieprasījumu. Vietnē mēs izmantojam sīkfailus, lai, tostarp, sekotu līdzi jūsu izmantotajiem pakalpojumiem, fiksētu reģistrācijas informāciju, reģistrētu jūsu lietotāja preferences, saglabātu jūsu pieteikšanos Vietnē, atvieglotu pirkšanas procedūras un sekotu līdzi jūsu apmeklētajām lapām. Sīkfaili palīdz mums saprast, kā tiek izmantota vietne, un uzlabot jūsu lietošanas pieredzi.

SĪKFAILU VEIDI

Apmeklējot Vietni, var tikt izmantoti šādi sīkfailu veidi:

REKLĀMAS SĪKFAILI

Reklāmas sīkfailus jūsu datorā ievieto reklāmdevēji un reklāmu serveri, lai rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs varētu interesēt. Šie sīkfaili ļauj reklāmdevējiem un reklāmu serveriem apkopot informāciju par jūsu Vietnes un citu vietņu apmeklējumiem, mainīt uz konkrētu datoru nosūtītās reklāmas un izsekot, cik bieži un kas ir skatījis reklāmu. Šie sīkfaili ir saistīti ar datoru un nesavāc nekādu personisku informāciju par jums.

MŪSU SĪKFAILI

Mūsu sīkfaili ir "pirmās puses sīkfaili", un tie var būt gan pastāvīgi, gan īslaicīgi. Tie ir nepieciešamie sīkfaili, bez kuriem vietne nedarbosies pareizi vai nespēs nodrošināt noteiktas funkcijas un funkcionalitātes. Dažus no tiem jūsu pārlūkprogrammā var manuāli atspējot, taču tas var ietekmēt vietnes funkcionalitāti.

PERSONALIZĀCIJAS SĪKFAILI

Personalizācijas sīkfaili tiek izmantoti, lai atpazītu atkārtotus Vietnes apmeklētājus. Mēs izmantojam šos sīkfailus, lai reģistrētu jūsu pārlūkošanas vēsturi, apmeklētās lapas, kā arī jūsu iestatījumus un preferences katru reizi, kad apmeklējat Vietni.

DROŠĪBAS SĪKFAILI

Drošības sīkfaili palīdz identificēt un novērst drošības riskus. Mēs izmantojam šos sīkfailus, lai autentificētu lietotājus un aizsargātu lietotāja datus no nepiederošām personām.

VIETNES PĀRVALDĪBAS SĪKFAILI

Vietnes pārvaldības sīkfaili tiek izmantoti, lai saglabātu jūsu identitāti vai sesiju vietnē, lai jūs netiktu negaidīti izslēgts no vietnes un lai visa jūsu ievadītā informācija tiktu saglabāta katrā lapā. Šos sīkfailus nevar izslēgt atsevišķi, taču pārlūkprogrammā varat atspējot visus sīkfailus.

TREŠO PUŠU SĪKFAILI

Trešo pušu sīkfailus jūsu datorā, kad apmeklējat Vietni, var ievietot uzņēmumi, kas nodrošina noteiktus mūsu piedāvātos pakalpojumus. Šie sīkfaili ļauj trešajām pusēm apkopot un izsekot noteiktu informāciju par jums. Šos sīkfailus jūsu pārlūkprogrammā var manuāli atspējot.

SĪKFAILU KONTROLE

Lielākajā daļā pārlūkprogrammu pēc noklusējuma ir iestatīts piekrist sīkfailiem. Tomēr sīkfailus varat noņemt vai noraidīt pārlūkprogrammas iestatījumos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šādas darbības var ietekmēt Vietnes pieejamību un funkcionalitāti.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā kontrolēt sīkfailus, pārbaudiet savas pārlūkprogrammas vai ierīces iestatījumos, kā varat kontrolēt vai noraidīt sīkfailus, vai apmeklējiet šādas saites:

CITAS IZSEKOŠANAS TEHNOLOĢIJAS

Papildus sīkfailiem mēs Vietnē varam izmantot tīmekļa bākas, pikseļu tagus un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai palīdzētu pielāgot Vietni un uzlabotu jūsu pieredzi. "Tīmekļa bāka" vai "pikseļu tags" ir mazs objekts vai attēls, iestrādāts tīmekļa lapā vai e-pasta vēstulē. Tos izmanto, lai izsekotu lietotāju skaitu, kuri apmeklējuši konkrētas lapas un apskatījuši e-pasta vēstules, un iegūtu citus statistikas datus. Tie apkopo tikai ierobežotu datu kopumu, piemēram, sīkfaila numuru, lapas vai e-pasta skatīšanas laiku un datumu, kā arī lapas vai e-pasta aprakstu, kurā tie atrodas. Tīmekļa bākas un pikseļu tagus nevar noraidīt. Tomēr varat ierobežot to izmantošanu, kontrolējot sīkfailus, kas mijiedarbojas ar tiem.

PRIVĀTUMA POLITIKA

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā mēs izmantojam sīkfailu un citu izsekošanas tehnoloģiju apkopoto informāciju, lūdzu, skatiet mūsu konfidencialitātes politiku [SKATĪT ŠEIT] /vietnē. Šī Sīkfailu politika ir daļa no mūsu konfidencialitātes politikas un ir tajā iekļauta. Izmantojot Vietni, jūs piekrītat ievērot šo Sīkfailu politiku un mūsu konfidencialitātes politiku.

SAZINIETIES AR MUMS

Ja jums ir jautājumi vai komentāri par šo Sīkfailu politiku, lūdzu, sazinieties ar mums:

ONYXCOOKWARE™ ApS

Energivej 3 
4180, Sorø 
Dānija
PVN/CoC DK41019484
service@onyxcookware.lv