VAI JUMS IR JAUTĀJUMI?

Lai sazinātos ar mums, izmantojiet zemāk redzamo veidlapu, un mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk. Varat arī rakstīt mums tieši uz service@onyxcookware.lv

Vai vēlaties saņemt atbildi uzreiz? Visbiežāk uzdotos jautājumus esam apkopojuši vienā BUJ. Noklikšķiniet uz saitēm zemāk:

Laipni lūgti mūsu BUJ, jeb biežāk uzdotajos jautājumos. Esam apkopojuši visbiežāk uzdotos jautājumus, ko parasti saņemam. Mēs ceram, ka tas ātri palīdzēs jums atbildēt uz jūsu jautājumiem! :)

Mēs sniedzam 5 gadu garantiju visiem mūsu produktiem. Šī ir visaptveroša garantija, kas attiecas uz visiem mūsu produktu aspektiem, sākot ar produktu struktūras/formas atbilstību un beidzot ar to pārklājumu.

Attiecībā uz pārklājumu; Jā, arī uz to attiecas garantija. Mūsu produkti ir īpaši izstrādāti tā, lai tiem būtu noturīgākais nelīpošs pārklājums mūsdienu tirgū. Ja konstatējat, ka pārklājums iet nost vai citādi bojājas – uz to attiecas garantija.

Mēs nodrošinām 100 dienu pilnu atgriešanas politiku, kas ir spēkā arī tad, ja produktu esat lietojis. Tāpēc šajā ziņā to var uzskatīt par apmierinātības garantiju. Ja produkts jums nepatīk, mēs jums atmaksāsim naudu. Tas ir vienkārši.

Īsa atbilde: Nē – un, ja tā tomēr notiek, uz to attiecas mūsu garantija!

Gara atbilde: Mūsu produkti ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un alumīnija. Tāpēc tiem ir tādas pašas īpašības kā citiem no šiem materiāliem izgatavotiem traukiem, kas nozīmē, ka tūlīt pēc lietošanas tos nevajadzētu likt zem auksta ūdens. Mēs stingri iesakām vispirms vienmēr ļaut tiem atdzist.

Taču mēs esam paveikuši lielu darbu, lai pārliecinātos, ka mūsu izstrādājumi ir pietiekami izturīgi, lai tiktu galā ar jebko, ko jūs ar tiem darītu virtuvē, un tāpēc jebkuru deformāciju, izliekumu vai citādu formas maiņu pilnībā sedz mūsu 5 gadu garantija!

Veicot pirkumu mūsu vietnē, mēs vienmēr piedāvāsim vismaz vienu piegādes iespēju, kas ir pilnīgi bez maksas. Taču, ņemot vērā daudzus, daudzus mūsu klientu lūgumus, mēs piedāvājam ātrākas un/vai elastīgākas piegādes iespējas, kas ir dārgākas nekā parastā piegāde, lai jūs varētu brīvi izvēlēties, kas jums ir piemērots visvairāk. Šādā gadījumā mēs tomēr iekasējam nelielu maksu par šīm dārgākām iespējām, lai segtu starpību starp standarta un jūsu izvēlēto augstākās klases piegādes iespēju.

Labs jautājums!

Šeit ir divi galvenie faktori:

Pirmkārt, lietojot mūsu cepšanas pannas cepeškrāsnī kā parastā cepeškrāsns paliktņa aizstājēju, neizbēgami izdegs pannas malas vai, ārkārtas gadījumos, pat pati panna. To nevar novērst neviens nelīpošs pārklājums, ja to izmantojat cepeškrāsnī.

Otrkārt, vai esat kādreiz sadedzinājis ēdienu uz pannas? Patiešām to sabojājāt, pilnībā aizmirstot, ka plīts ir ieslēgta, un atstājāt to uz vairākām minūtēm pavisam vienu? Atkārtosim, neviens nelīpošs pārklājums nepalīdzēs, ja notiks kaut kas tāds. Ja tas notiks ar parastu pannu ar nelīpošu virsmu, tā tik ļoti sabojāsies, ka to nāksies izmest. Bet, izmantojot mūsu pannas, ar tērauda vati varat notīrīt apdegumus, nedomājot par to, ka var sabojāt nelīpošu pārklājumu!

Mūsu nelīpošais pārklājums ir izgatavots no netoksiskā PTFE, ko pazīst arī kā teflonu. PTFE ir inerta viela, kas ir nekaitīga veselībai pat tad, ja to norij. PTFE izmanto ne tikai virtuves traukos, bet arī medicīnā un ķirurģijā, pateicoties tā zemajām berzes īpašībām; elektrokardiostimulatoros, artēriju implantos u. c.

Bieži sastopama kļūda ir sajaukt PTFE ar PFOA / PFOS, kas ir ķīmiskas vielas, par kurām ir aizdomas, ka tām ir nelabvēlīga ietekme uz veselību. Mūsu PTFE pārklājumā, protams, nav PFOA / PFOS ķīmisko vielu.

Pat neņemot vērā to, ka mūsu pārklājums nav toksisks, tas joprojām nekādā veidā neiedarbojas uz jūsu ēdienu. Tas nozīmē, ka pārklājums nekādā veidā neietekmēs jūsu ēdienu – pat ja izmantosiet produktu visu mūžu.

Mēs esam Dānijas uzņēmums, kas atrodas Sorø, aptuveni 60 kilometrus uz rietumiem no Kopenhāgenas. Visi mūsu produkti tiek ražoti mūsu rūpnīcā, kas atrodas Ķīnā, Šeņdžeņas pilsētā. No turienes tie tiek nosūtīti uz mūsu galveno noliktavu Dānijā. Šeit atrodas mūsu galvenais birojs un noliktava, no kurienes tiek nosūtīti visi vietnes pasūtījumi.

Kad mēs nosūtīsim jūsu pasūtījumu, mūsu vietne automātiski nosūtīs jums e-pastu ar izsekošanas informāciju. Tomēr šo e-pastu var pārtvert surogātpasta filtri, tāpēc vienmēr ir ieteicams pārbaudīt surogātpasta mapi.

Ja neesat saņēmis e-pastu ar izsekošanas informāciju vai ja jums ir jautājumi par statusu, kas tiek parādīts, izsekojot jūsu sūtījumam, sazinieties ar mums.

Ir vairākas lietas, ko varat darīt, lai nodrošinātu vislabāko nelīpoša pārklājuma funkcionalitāti, ko varat iegūt no mūsu produktiem.

  1. Garšvielu pievienošana. Uzkarsējiet tējkaroti eļļas un ļaujiet tai atdzist uz pannas. Pēc tam to noslaukiet un notīriet. Tāda veidā pannas nelīpošais pārklājums darbosies labāk.
  2. Izmantojiet zemu temperatūru. Mūsu panna ir veidota tā, lai daudz efektīvāk absorbētu karstumu nekā citas pannas, tāpēc ieteicams izmantot zemākus karstuma režīmus nekā parasti.
  3. Pacietība. Strādājot ar ļoti lipīgiem pārtikas produktiem, piemēram, olām, vissvarīgākais ir pacietība. Gatavojot perfektu olu uz ONYX pannas bez sviesta vai eļļas, ir vienkārši jāizmanto pareiza zema temperatūra un jāļauj olai lēni nogatavoties, nemēģinot to visu laiku pārvietot. Ja novērojat, ka ēdiens neatdalās no pannas, tā parasti ir zīme, ka tas jāatstāj, līdz tas ir uzsildīts / pagatavots / apcepts, un tad tas daudz vieglāk atdalīsies no pannas!

Vai esat influenceris un vai jūsu aizraušanās ir radīt iedvesmojošu un uzticamu saturu? Tad jūs varētu būt tas, ko mēs meklējam kā nākamo ONYX™ Cookware zīmola vēstnieku.

Katru dienu mēs strādājam pie tā, lai ONYX™ Cookwares vēstījumu izstāstītu jaunā, iedvesmojošā veidā. Tomēr mēs ticam, ka ir svarīgi dzirdēt stāstu no kāda cita, un tieši tad iesaistās mūsu influenceri.

Ja vēlaties demonstrēt, pārskatīt un filmēt lielisku saturu mūsu zīmolam, lūdzu, nevilcinieties un sūtiet pieteikumu uz: influencer@onyxcookware.eu

Pieteikšanās procedūra:

Pieteikumam jābūt angļu valodā. Piesakoties, lūdzu, atsūtiet mums savu blogu, Instagram vai YouTube kanālu, kurā demonstrējat savas prasmes.

Kad būsim saņēmuši jūsu pieteikumu, mēs izskatīsim jūsu profilu, un jūs uzzināsiet no mums, vai mēs vēlamies ar jums sadarboties.

Mēs ar nepacietību gaidām jūsu ziņu!