Á propos ONYX™

Kompānijā ONYX Cookware mēs izstrādājam un ražojam inovatīvākos virtuves traukus, kādus jebkad esat lietojis. Mūsu produkti kalpos mūžīgi un mainīs jūsu priekšstatus par to, ko iespējams paveikt virtuvē.

MŪSU PRODUKTI

Kopš cilvēces pirmsākumiem mēs esam izmantojuši dažādas kvalitātes un sastāva instrumentus, lai palīdzētu mums pagatavot ēdienu. Kompānijā ONYX Cookware mēs apvienojam mūsdienu tehnoloģijas ar vienu no visu laiku senākajām produktu kategorijām – virtuves piederumiem.

Viss sākās ar mūsu hibrīda pannu ar nelīpošu virsmu, kurā izmantots mūsu patentēts ONYX lāzera gravēts sešstūra dizains, un tas joprojām ir mūsu galvenais produkts. Mūsu inovatīvā tehnoloģija ir ļāvusi mums radīt virtuves piederumu klāstu, kas sniedz jums labāko no abām pasaulēm: parastas pannas ar nelīpošu virsmu funkcionalitāti un profesionālas nerūsējošā tērauda vai čuguna pannas izturību.

MŪSU SOLĪJUMI

Mūsu produkti ir vislabākie. Mēs to zinām, bet mēs arī zinām, ka jūs to nezināt. Lai palīdzētu mūsu klientiem justies tikpat droši un pārliecināti par mūsu produktiem, kā mēs paši, mēs piedāvājam 5 gadu garantiju un 100 dienu pilnas atgriešanas tiesības uz katru mūsu ražoto produktu. Ja jums tas nepatiks, mēs jums atgriezīsim naudu. Taču esam pārliecināti, ka jums patiks mūsu produkti!

IZPLATĪŠANAS ĶĒDE

Taču mēs domājam ne tikai par pašiem produktiem. Mēs cenšamies piedāvāt absolūti izcilus produktus, kas ir izdevīgāki nekā jebkur citur. Tāpēc esam izvēlējušies izstāties no ierastās izplatīšanas ķēdes, kas jums, iespējams, ir labi pazīstama.

Parasti virtuves piederumu ražotājam ir jāpārdod savi produkti izplatītājam. Pēc tam izplatītājs pārdod produktu stacionārajai mazumtirdzniecībai vai tiešsaistē, kas produktu pārdod jums – patērētājam. Tātad, kad iegādājaties produktu, tas jau būs pirkts un pārdots vairākas reizes, ar katru soli palielinot peļņas normu. Peļņas norma, par kuru jums kā patērētājam beigās būs jāmaksā.

Mēs vēlamies to mainīt, tāpēc mūsu produktus nevarēsiet atrast nevienā veikalā. Mūsu produktus var iegādāties tikai šeit, mūsu oficiālajā vietnē. Pērkot kādu no mūsu produktiem, jūs to iegādājaties tieši no mums. Nav pievienotas nekādas papildu izmaksas, kas atbalstītu izplatīšanas un mazumtirdzniecības piegādes ķēdes.