Perfekts burger

KĀ PAGATAVOT IZCILU BURGERU?

Vai esat kādreiz baudījuši izcilu burgeru? Par izcilu burgeru, visticamāk, ir tikpat daudz viedokļu, cik cilvēku, kas tos ēduši. Ja nezināt, kā mājās pagatavot lielisku burgeru, lasiet tālāk. Mēs palīdzēsim izdarīt visu nepieciešamo, lai pagatavotu izcilāko burgeru. Mēs sniedzam labākos padomus ēdiena gatavošanā! Šajā rakstā pastāstīsim jums, kā pagatavot izcilu burgeru, izmantojot dažādus virtuves piederumus.

IZCILS BURGERS UZ CEPAMPANNAS!

Iespējams, jūs nodomāsiet “Kā gan to var izdarīt?”

Patiesībā tas ir ļoti vienkārši! Jums ir vienkārši jāizvēlas sastāvdaļas, no kurām vēlaties pagatavot burgeru, un jūsu ONYX cepampanna gandrīz visu izdarīs jūsu vietā. Pateicoties revolucionārajai ONYX nepiedegošajai virsmai, uz šīs cepampannas var kausēt pat sieru. Ja nezināt, no kura gala sākt burgera pagatavošanu, mēs šeit esam apkopojuši ieteikumus izcila burgera pagatavošanai.

Kas ir nepieciešams:

  • Jūsu ONYX cepampanna
  • Burgermaizītes
  • Gaļa burgeram
  • Bekons
  • Siers
  • Dārzeņi un mērces pēc jūsu gaumes
step 1 step 2

Uzcepiet bekonu uz ONYX cepampannas, lai tauki no bekona piešķirtu jūsu burgeram īpaši gardu garšu. ONYX cepampanna ir izstrādāta īpaši labai siltuma saglabāšanai, kā rezultātā jūsu bekons tiks izcepts kraukšķīgs.

KAS IR IZCILS BURGERS?

Protams, cik cilvēku, tik viedokļu. Taču parasti burgera kvalitāti nosaka tekstūras un garša. Labs, sulīgs burgers, kas liek jūsu garšas kārpiņām dejot, ir daudzu cilvēku iecienītāko ēdienu sarakstā. Ja jautāsiet mums, tad mēs domājam, ka burgers ir populārs ēdiens daudzos mājokļos. Saklājiet galdu un novietojiet uz tā sastāvdaļas, lai katrs no ēdājiem varētu izveidot tieši savu izcilo burgeru. Kas gan var nepatikt?

step 3 step 4

KĀDA GAĻA IR VISLABĀK PIEMĒROTA BURGERAM?

Izvēle paliek jūsu ziņā. Mēs garantējam, ka uz ONYX cepampannas jūs varat uzcept vistas kotletes, liellopa kotletes un veģetārās kotletes. Šajā receptē mēs izmantojam liellopa gaļu, kas visbiežāk tiek izmantota burgeru pagatavošanā. Kotletēm ir tik daudz alternatīvu. Piemēram, vai esat ēduši Halloumi siera burgeru, kurā gaļas kotletes vietā tiek izmantots cepts Halloumi siers?

Pagatavojiet kotletes burgeram, apstrādājot gaļu ar rokām – šeit jums nedaudz jāievēro piesardzība. Nav vajadzības gaļu saspiest. Novietojiet pagatavotās kotletes uz bekona cepšanai izmantotās cepampannas un apcepiet tās. Vai jūtat gardo aromātu virtuvē?

step 5 step 6 step 7

Kad gaļa un bekons būs gatavi, noņemiet tos un uz pannas apgrauzdējiet burgermaizītes. Dārzeņus un mērces varat sagatavot, kamēr maizītes grauzdējas. Tagad pienācis laiks siera kausēšanai. Uz ONYX cepampannas siers izkusīs vienā mirklī, tāpēc nezaudējiet uzmanību!

Tagad pienācis laiks salikt kopā burgeru no visām jūsu sastāvdaļām. Paskatieties uz šo gardo burgeru! Varat baudīt to paši vai kopā ar saviem tuviniekiem. Labu apetīti!

KĀPĒC BURGERI IR TIK POPULĀRI?

Tie ir garšīgi, un tos ir viegli un ātri pagatavot. Lielākajai daļai cilvēku garšo burgeri, un jūs varat to pagatavot tieši tā, kā vēlaties. Pie tam, ja jums ir ONYX cepampanna, tad paveikt brīnumus virtuvē un pagatavot izcilāko burgeru būs pavisam vienkārši.

Droši stāstiet par saviem ONYX mirkļiem, izmantojot #onyxcookware tēmturi Instagram vietnē.

Vai sajutāt izsalkumu, ieraugot šo gardo burgeru? Nav laika gaidīt! Steidzieties uz virtuvi un pagatavojiet savu labāko burgeru uz ONYX cepampannas. Ja jums šīs pannas vēl nav, mūsu cepampannu klāstu atradīsiet šeit:

Cepamās pannas skatīt šeit

Sarakstījis: Tanja, Onyx Cookware