PERFEKTS PICA

KĀ PAGATAVOT PERFEKTU PICU UZ ONYX PANNAS

Pagatavot perfektu picu nemaz nav tik sarežģīti, kā varētu domāt. Iedomājieties kraukšķīgu garoziņu un visgaršīgāko pildījumu, kā arī sieru, kas kūst tieši tā, kā vajadzīgs. Un galvenais – picu pagatavojāt jūs. Lai gan mēs neesam profesionāli šefpavāri, mēs sniedzam jums labākos kulinārijas padomus – un tieši šeit jūs uzzināsiet, kā pagatavot perfektu picu, neizmantojot pārmērīgi daudz sastāvdaļu.

IEMĀCIETIES PAGATAVOT PERFEKTU PICU – AR GARDU UN KRAUŠĶĪGU GAROZIŅU!

Iespējams, jūs nodomāsiet “Kā gan to var izdarīt?”

Tas ir pavisam vienkārši – jums tikai jāsagatavo pica ONYX pannā, un pārējo panna un cepeškrāsns paveiks jūsu vietā. Mūsu ONYX pannas var izmantot cepeškrāsnī līdz pat 250 °C temperatūrā – un ar revolucionāro ONYX nepiedegošo virsmu pica tiks pagatavota perfekti.

Kas ir nepieciešams:

  • Jūsu ONYX panna
  • Cepeškrāsns
  • Picas mīkla
  • Tomātu mērce
  • Vēlamās piedevas
step 1 step 2 step 3

Uzkarsējiet cepeškrāsni līdz 250 °C, lai tā būtu gatava picas cepšanai. Izvēlieties ONYX pannu atbilstoši vēlamajam picas izmēram. Ieklājiet picas mīklu ONYX pannā. ATCERIETIES – zem mīklas nav nepieciešamas taukvielas. Atslābinieties un paļaujieties, ka panna parūpēsies par kraukšķīgu garoziņu. Pēc tam uzklājiet uz mīklas savu labāko tomātu mērci.

step 4 step 5 step 6

Tagad ir pienācis laiks sieram, un tā izvēle ir pilnībā jūsu ziņā. Mēs izmantojām svaigu mocarellu labai garšai un pievilcīgam kausēta siera efektam. Jūsu picas pildījums ir atkarīgs tikai no jūsu iztēles un garšas kārpiņām. Jūs varat eksperimentēt ar dažādām garšām, kā vien vēlaties. Kad esat apmierināts ar garšu kompozīciju, vienkārši ievietojiet visu cepeškrāsnī uz 10–15 minūtēm atkarībā no cepeškrāsns.

step 7 step 8 step 9

Kad atskan taimera signāls un pica ir gatava, izņemiet to no krāsns. (Bet atcerieties, ka ONYX pannas rokturis ir ļoti karsts! Neuztraucieties — varēsiet nogaršot savu picu jau pavisam drīz).

Pievienojiet nedaudz olīveļļas un dažas bazilika lapas un uzkaisiet picai šķipsnu sāls (ja vēlaties). Sagrieziet picu mazākos gabaliņos. Un vēl viena ONYX pannas priekšrocība — metāla piederumi pannai nerada nekādus bojājumus. Tas arī viss! Pasniedziet tūlīt un baudiet gardu picu.

Droši stāstiet par saviem ONYX mirkļiem, izmantojot #onyxcookware pakalpojumā Instagram.

Ko jūs vēl gaidāt? Steidziet uz virtuvi un pagatavojiet savu vislabāko picu ar ONYX pannu. Ja jums šīs pannas vēl nav, mūsu pannu klāstu atradīsiet šeit:

Cepamās pannas skatīt šeit

Ievietoja: Tanja, ONYX VIRTUVES TRAUKI